Prisijungimas×Registracija fiziniams, juridiniams asmenims


 
pglogo

Prisidėk

Prisidėk darbais ir aukok savo laiką tiems, kuriems labiausiai to reikia:

- Turi laisvo laiko savaitgaliais ir moki dažyti? Miestelio vaikų dienos centre kaip tik reikia padėti perdažyti sienas.

- Žinai daug programavimo gudrybių ir neturi, kur jas pritaikyti? Senjorų klubas labai apsidžiaugs, jei atnaujinsi jų tinklalapį ir išmokysi jį valdyti.

- Moki groti gitara ir mielai pasidalintum savo žiniomis? 9 metų Agnei iš daugiavaikės šeimos tai gali būti nuostabi dovana.

 

Ieškok

ir rask žmogų, su kuriuo gali pasidalinti savo laiku ir gebėjimais. Ieškoti darbų poreikių gali pagal darbų kategorijas, gyvenamąją vietą ir pagalbos gavėjo tipą.

 

Susisiek

su kuratoriumi prie pasirinkto poreikio įvesdamas savo kontaktinius duomenis ir spausdamas „Dovanoti“.

 

Padėk

ir aukok laiką – atlik darbą, naudingą ieškančiam pagalbos žmogui.

Jei planuoji padėti ne vieną kartą, rekomenduojame užsiregistruoti Aukoklaiką.lt tinklalapyje – taip pasirinkti kitus darbus bus greičiau ir patogiau.

Norint padėti tik vieną kartą, turėsi įvesti savo kontaktinius duomenis, susipažinti su Aukoklaiką.lt taisyklėmis, sutikti su jų turiniu bei jų laikytis.

Smulkesnę informaciją, kaip atlikti pasirinktą darbą, Tau suteiks Aukoklaiką.lt kuratorius. Kad atliekant darbą nekiltų neaiškumų, skatiname susitikti ir bendrauti visoms trims šalims: Tau, kuratoriui ir pagalbos gavėjui.

Kilus neaiškumams ar nesusipratimams, esame pasiruošę Jums padėti.  

 

Kodėl gera padėti kitiems?

Auokoklaika.lt – tai gerumo tinklas visoje Lietuvoje, internetinis gerų darbų ir informavimo apie juos centras.

Auokoklaika.lt – tai interneto vartai, jungiantys galinčius suteikti pagalbą ir tuos, kuriems ši pagalba yra labai reikalinga.

Auokoklaika.lt niekada neužsidaro. Jis registruoja Jūsų gerus darbus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Kasdien čia užregistruojami nauji dalyviai, kuriems labai reikalinga pagalba, kasdien čia apsilanko norintys padėti, o jau atlikę gerą darbą apsilanko ir vėl, nes gera žinoti, kad gali padėti sunkiau gyvenantiems.

Kiekvienam norinčiam pasidalinti gerumu padedant Auokoklaika.lt suteikia šią galimybę!